| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 19 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| IR LED távolság | 10 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 56 – 120 |
| Függőleges látószög | 32 – 61 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Riasztás bemenet | 0 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 0 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
Hikvision DS-2PT3122IZ-DE3(2.8-12mm)(2mm IP kamera
290 350 Ft ( 228 622 Ft + ÁFA )
PanoVu mini 128,5° panoráma- és 4x PTZ IP dómkamera
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott

Hikvision DS-1275ZJ-SUS oszlopkonzol
Hikvision DS-1294ZJ-TRL 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.