| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Fogyasztás | 4 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | kézi |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | nincs WDR |
| Optika fajtája | varifokális |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 32 – 102 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF (2.8-12mm) Turbo HD kamera
52 555 Ft ( 41 382 Ft + ÁFA )
2 MP THD varifokális IR dómkamera
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.