1–25 / 94 találat

33 858 Ft ( 26 660 Ft + ÁFA )

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

24 232 Ft ( 19 080 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

16 916 Ft ( 13 320 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

92 202 Ft ( 72 600 Ft + ÁFA )

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

112 039 Ft ( 88 220 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

163 932 Ft ( 129 080 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

3 124 Ft ( 2 460 Ft + ÁFA )

D-Link 5 10/100 Desktop Switch

15 977 Ft ( 12 580 Ft + ÁFA )

D-Link 5-Port Fast Ethernet Desktop Switch 1 PoE port

3 556 Ft ( 2 800 Ft + ÁFA )

D-Link 8 10/100 Desktop Switch

21 438 Ft ( 16 880 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports - 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports - 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100Mbps - IEEE 802.3af standard compliant - Includes 4 PoE ports (Ports 1-4) - Auto MDI/MDI-X - PoE output up to 15

9 830 Ft ( 7 740 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 16 portos asztali switch (16 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

74 371 Ft ( 58 560 Ft + ÁFA )

D-Link 16-Port PoE Fast Ethernet Unmanaged Switch, with 2 1000Base-T/SFP Combo Ports

12 598 Ft ( 9 920 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 24 portos asztali switch (24 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

4 115 Ft ( 3 240 Ft + ÁFA )

D-Link 5-port Fast Ethernet Switch

5 232 Ft ( 4 120 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port Fast Ethernet Switch

16 180 Ft ( 12 740 Ft + ÁFA )

D-Link 16-port 10/100 EasySmart Switch

20 803 Ft ( 16 380 Ft + ÁFA )

D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch

40 665 Ft ( 32 020 Ft + ÁFA )

D-Link 8-portos Fast Ethernet PoE Smart switch

36 779 Ft ( 28 960 Ft + ÁFA )

D-Link 24-portos 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

71 653 Ft ( 56 420 Ft + ÁFA )

D-Link 24 portos Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart switch

63 652 Ft ( 50 120 Ft + ÁFA )

D-Link 48-portos 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

308 940 Ft ( 243 260 Ft + ÁFA )

D-Link 48 portos menedzselhető Layer2 munkacsoportos PoE switch

59 131 Ft ( 46 560 Ft + ÁFA )

D-Link 10 portos L2 xStack Menedzselhető switch

82 169 Ft ( 64 700 Ft + ÁFA )

D-Link 16 portos L2 xStack Menedzselhető switch

89 611 Ft ( 70 560 Ft + ÁFA )

D-Link 24-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/1000 SFP + 2x 100/1000 SFP