1–25 termék, összesen 124 db

12 899 Ft ( 10 157 Ft + ÁFA )

5 portos PoE switch (45 W), 4 PoE + 1 uplink port, menedzselhető

  • Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
  • Menedzselhetőség: menedzselhető
  • Max. portok száma: 5

15 690 Ft ( 12 354 Ft + ÁFA )

6 portos PoE switch (60 W), 1 HiPoE + 3 PoE+(at) + 2 uplink port, nem menedzselhető

  • Portok száma: 6
  • PoE portok: 4
  • Menedzselhetőség: nem menedzselhető

59 054 Ft ( 46 499 Ft + ÁFA )

D-Link 26 portos Gigabit Smart Switch - 24xGigabit + 2xSFP

64 723 Ft ( 50 963 Ft + ÁFA )

D-Link 24 10/100/1000 Base-T port with 4 x SFP ports

49 127 Ft ( 38 683 Ft + ÁFA )

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

35 141 Ft ( 27 670 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

24 536 Ft ( 19 320 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

237 719 Ft ( 187 180 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

3 012 Ft ( 2 372 Ft + ÁFA )

D-Link 5 10/100 Desktop Switch

17 588 Ft ( 13 849 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 16 portos asztali switch (16 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

21 443 Ft ( 16 884 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 24 portos asztali switch (24 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

7 433 Ft ( 5 853 Ft + ÁFA )

D-Link 5-port Fast Ethernet Switch

8 677 Ft ( 6 832 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port Fast Ethernet Switch

5 226 Ft ( 4 115 Ft + ÁFA )

D-Link 5 portos Gigabit asztali switch (Green Ethernet)

7 281 Ft ( 5 733 Ft + ÁFA )

D-Link 8 portos Gigabit asztali switch (Green Ethernet)

45 903 Ft ( 36 144 Ft + ÁFA )

25 874 Ft ( 20 373 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port 10/100/1000 Desktop Switch 4 PoE Port

32 654 Ft ( 25 712 Ft + ÁFA )

D-Link 16 portos Gigabit switch (Green Ethernet)

44 566 Ft ( 35 091 Ft + ÁFA )

D-Link 24 portos Gigabit switch (Green Ethernet)

10 441 Ft ( 8 221 Ft + ÁFA )

D-Link 5 portos Gigabit Ethernet Switch

14 073 Ft ( 11 081 Ft + ÁFA )

D-Link 8 portos Gigabit Ethernet Switch

15 895 Ft ( 12 516 Ft + ÁFA )

D-Link 8-Port Gigabit EasySmart Switch

56 297 Ft ( 44 328 Ft + ÁFA )

D-Link 10 portos Gigabit PoE Smart Switch - 8 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE, 2 x SFP, 65W poe budget, Fanless

42 685 Ft ( 33 610 Ft + ÁFA )

D-Link 10-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP ports

56 297 Ft ( 44 328 Ft + ÁFA )

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Látható mezők kiválasztása. A többi rejtve lesz.
  • Kép
  • SKU
  • Értékelés
  • Ár
  • Készlet
  • Elérhetőség
  • Kosárhoz ad
  • Leírás
  • Tartalom
  • Súly
  • Méretek
  • További információk
Kattints kívülre a megosztás elrejtéséhez.
Összehasonlít