1–25 termék, összesen 157 db

-12%
15 024 Ft 13 221 Ft ( 10 410 Ft + ÁFA )

6 portos PoE switch (60 W), 1 HiPoE + 3 PoE+(at) + 2 uplink port, nem menedzselhető

  • Portok száma: 6
  • PoE portok: 4
  • Menedzselhetőség: nem menedzselhető

12 700 Ft ( 10 000 Ft + ÁFA )

D-Link 8-Port Gigabit EasySmart Switch - 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch - Fanless - 802.1Q VLAN - 802.1p QoS - IGMP snooping - Loopback detection - Port mirroring - Bandwidth control - Storm control - 802.3, 802.3u, 802.3x - Smar

38 710 Ft ( 30 480 Ft + ÁFA )

D-Link 26 portos Gigabit Smart Switch - 24xGigabit + 2xSFP

47 219 Ft ( 37 180 Ft + ÁFA )

D-Link 24 10/100/1000 Base-T port with 4 x SFP ports

39 116 Ft ( 30 800 Ft + ÁFA )

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

28 016 Ft ( 22 060 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

19 482 Ft ( 15 340 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

106 248 Ft ( 83 660 Ft + ÁFA )

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

103 962 Ft ( 81 860 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

188 747 Ft ( 148 620 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

3 581 Ft ( 2 820 Ft + ÁFA )

D-Link 5 10/100 Desktop Switch

18 390 Ft ( 14 480 Ft + ÁFA )

D-Link 5-Port Fast Ethernet Desktop Switch 1 PoE port

4 293 Ft ( 3 380 Ft + ÁFA )

D-Link 8 10/100 Desktop Switch

24 765 Ft ( 19 500 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports - 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports - 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100Mbps - IEEE 802.3af standard compliant - Includes 4 PoE ports (Ports 1-4) - Auto MDI/MDI-X - PoE output up to 15

13 538 Ft ( 10 660 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 16 portos asztali switch (16 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

102 692 Ft ( 80 860 Ft + ÁFA )

D-Link 16-Port PoE Fast Ethernet Unmanaged Switch, with 2 1000Base-T/SFP Combo Ports

17 704 Ft ( 13 940 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 24 portos asztali switch (24 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

5 740 Ft ( 4 520 Ft + ÁFA )

D-Link 5-port Fast Ethernet Switch

7 341 Ft ( 5 780 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port Fast Ethernet Switch

82 474 Ft ( 64 940 Ft + ÁFA )

D-Link 24 portos Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart switch