1–25 termék, összesen 125 db

-8%
21 690 Ft ( 17 079 Ft + ÁFA )

6 portos PoE switch (60 W), 1 HiPoE + 3 PoE+(at) + 2 uplink port, nem menedzselhető

  • Portok száma: 6
  • PoE portok: 4
  • Menedzselhetőség: nem menedzselhető

70 016 Ft ( 55 131 Ft + ÁFA )

D-Link 26 portos Gigabit Smart Switch - 24xGigabit + 2xSFP

85 846 Ft ( 67 595 Ft + ÁFA )

D-Link 24 10/100/1000 Base-T port with 4 x SFP ports

48 867 Ft ( 38 478 Ft + ÁFA )

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

34 955 Ft ( 27 524 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

24 407 Ft ( 19 218 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

236 468 Ft ( 186 195 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

3 922 Ft ( 3 088 Ft + ÁFA )

D-Link 5 10/100 Desktop Switch

19 435 Ft ( 15 303 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 16 portos asztali switch (16 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

23 641 Ft ( 18 615 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 24 portos asztali switch (24 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

8 045 Ft ( 6 335 Ft + ÁFA )

D-Link 5-port Fast Ethernet Switch

9 392 Ft ( 7 395 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port Fast Ethernet Switch

147 428 Ft ( 116 085 Ft + ÁFA )

D-Link 24 portos Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart switch

6 802 Ft ( 5 356 Ft + ÁFA )

D-Link 5 portos Gigabit asztali switch (Green Ethernet)

9 474 Ft ( 7 460 Ft + ÁFA )

D-Link 8 portos Gigabit asztali switch (Green Ethernet)

60 880 Ft ( 47 937 Ft + ÁFA )

34 318 Ft ( 27 022 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port 10/100/1000 Desktop Switch 4 PoE Port

36 118 Ft ( 28 439 Ft + ÁFA )

D-Link 16 portos Gigabit switch (Green Ethernet)

48 630 Ft ( 38 291 Ft + ÁFA )

D-Link 24 portos Gigabit switch (Green Ethernet)

11 558 Ft ( 9 101 Ft + ÁFA )

D-Link 5 portos Gigabit Ethernet Switch

15 236 Ft ( 11 997 Ft + ÁFA )

D-Link 8 portos Gigabit Ethernet Switch

18 797 Ft ( 14 801 Ft + ÁFA )

D-Link 8-Port Gigabit EasySmart Switch

74 670 Ft ( 58 795 Ft + ÁFA )

D-Link 10 portos Gigabit PoE Smart Switch - 8 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE, 2 x SFP, 65W poe budget, Fanless

56 617 Ft ( 44 580 Ft + ÁFA )

D-Link 10-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP ports

74 670 Ft ( 58 795 Ft + ÁFA )

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Látható mezők kiválasztása. A többi rejtve lesz.
  • Kép
  • SKU
  • Értékelés
  • Ár
  • Készlet
  • Elérhetőség
  • Kosárhoz ad
  • Leírás
  • Tartalom
  • Súly
  • Méretek
  • További információk
  • Tulajdonságok
  • Egyedi tulajdonságok
  • Egyedi mezők
Kattints kívülre a megosztás elrejtéséhez.
Összehasonlít