1–25 termék, összesen 156 db

-12%
15 490 Ft ( 12 197 Ft + ÁFA )

6 portos PoE switch (60 W), 1 HiPoE + 3 PoE+(at) + 2 uplink port, nem menedzselhető

  • Portok száma: 6
  • PoE portok: 4
  • Menedzselhetőség: nem menedzselhető

12 319 Ft ( 9 700 Ft + ÁFA )

D-Link 8-Port Gigabit EasySmart Switch - 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch - Fanless - 802.1Q VLAN - 802.1p QoS - IGMP snooping - Loopback detection - Port mirroring - Bandwidth control - Storm control - 802.3, 802.3u, 802.3x - Smar

42 545 Ft ( 33 500 Ft + ÁFA )

D-Link 26 portos Gigabit Smart Switch - 24xGigabit + 2xSFP

52 222 Ft ( 41 120 Ft + ÁFA )

D-Link 24 10/100/1000 Base-T port with 4 x SFP ports

37 541 Ft ( 29 560 Ft + ÁFA )

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

26 873 Ft ( 21 160 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

18 771 Ft ( 14 780 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

101 981 Ft ( 80 300 Ft + ÁFA )

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

99 974 Ft ( 78 720 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

181 356 Ft ( 142 800 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

3 454 Ft ( 2 720 Ft + ÁFA )

D-Link 5 10/100 Desktop Switch

17 704 Ft ( 13 940 Ft + ÁFA )

D-Link 5-Port Fast Ethernet Desktop Switch 1 PoE port

4 140 Ft ( 3 260 Ft + ÁFA )

D-Link 8 10/100 Desktop Switch

11 074 Ft ( 8 720 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports - 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports - 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100Mbps - IEEE 802.3af standard compliant - Includes 4 PoE ports (Ports 1-4) - Auto MDI/MDI-X - PoE output up to 15

13 411 Ft ( 10 560 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 16 portos asztali switch (16 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

98 679 Ft ( 77 700 Ft + ÁFA )

D-Link 16-Port PoE Fast Ethernet Unmanaged Switch, with 2 1000Base-T/SFP Combo Ports

17 577 Ft ( 13 840 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 24 portos asztali switch (24 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

5 512 Ft ( 4 340 Ft + ÁFA )

D-Link 5-port Fast Ethernet Switch

7 061 Ft ( 5 560 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port Fast Ethernet Switch

87 960 Ft ( 69 260 Ft + ÁFA )

D-Link 24 portos Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart switch