1–25 / 94 találat

34 290 Ft ( 27 000 Ft + ÁFA )

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

24 511 Ft ( 19 300 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

17 120 Ft ( 13 480 Ft + ÁFA )

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

93 345 Ft ( 73 500 Ft + ÁFA )

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

113 436 Ft ( 89 320 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

165 989 Ft ( 130 700 Ft + ÁFA )

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

3 150 Ft ( 2 480 Ft + ÁFA )

D-Link 5 10/100 Desktop Switch

16 180 Ft ( 12 740 Ft + ÁFA )

D-Link 5-Port Fast Ethernet Desktop Switch 1 PoE port

3 607 Ft ( 2 840 Ft + ÁFA )

D-Link 8 10/100 Desktop Switch

21 692 Ft ( 17 080 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports - 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports - 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100Mbps - IEEE 802.3af standard compliant - Includes 4 PoE ports (Ports 1-4) - Auto MDI/MDI-X - PoE output up to 15

8 865 Ft ( 6 980 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 16 portos asztali switch (16 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

66 777 Ft ( 52 580 Ft + ÁFA )

D-Link 16-Port PoE Fast Ethernet Unmanaged Switch, with 2 1000Base-T/SFP Combo Ports

11 176 Ft ( 8 800 Ft + ÁFA )

D-Link 10/100 Mbit 24 portos asztali switch (24 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

3 734 Ft ( 2 940 Ft + ÁFA )

D-Link 5-port Fast Ethernet Switch

4 674 Ft ( 3 680 Ft + ÁFA )

D-Link 8-port Fast Ethernet Switch

14 783 Ft ( 11 640 Ft + ÁFA )

D-Link 16-port 10/100 EasySmart Switch

20 777 Ft ( 16 360 Ft + ÁFA )

D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch

37 109 Ft ( 29 220 Ft + ÁFA )

D-Link 8-portos Fast Ethernet PoE Smart switch

-17%
33 604 Ft 27 940 Ft ( 22 000 Ft + ÁFA )

D-Link 24-portos 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

71 577 Ft ( 56 360 Ft + ÁFA )

D-Link 24 portos Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart switch

63 297 Ft ( 49 840 Ft + ÁFA )

D-Link 48-portos 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

306 146 Ft ( 241 060 Ft + ÁFA )

D-Link 48 portos menedzselhető Layer2 munkacsoportos PoE switch

58 598 Ft ( 46 140 Ft + ÁFA )

D-Link 10 portos L2 xStack Menedzselhető switch

81 432 Ft ( 64 120 Ft + ÁFA )

D-Link 16 portos L2 xStack Menedzselhető switch