| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | forgózsámolyos kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 100 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 5.7 – 205 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 7 |
| Alarm kimenet | 2 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 150 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 2 – 60 |
| Függőleges látószög | 1 – 35 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Korrózióálló | 1 |
Hikvision DS-2DY9236I-CWX(W/316L) IP kamera
4 603 015 Ft ( 3 624 421 Ft + ÁFA )
2 MP robbanásbiztos forgózsámolyos kamera
- Kialakítás: forgózsámolyos kamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.