| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 16 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 130 W |
| Fókusztávolság | 5.6 – 208 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 7 |
| Alarm kimenet | 2 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 200 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Vízszintes látószög | 360 |
| Függőleges látószög | 80 |
Hikvision DS-2DP1636ZIX-D/236 (5mm) (B) IP kamera
3 191 375 Ft ( 2 512 894 Ft + ÁFA )
PanoVu 360° 16 MP panoráma- és 36× EXIR PTZ IP dómkamera, 36 VDC
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 16 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.