| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 16 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 32 – 92 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Korrózióálló | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| Riasztás bemenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
Hikvision DS-2CD6626DS-IZHS (2.8-12mm) IP kamera
425 740 Ft ( 335 228 Ft + ÁFA )
2 MP WDR Darkfighter motoros zoom IR Smart IP dómkamera, korrozióálló házban
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.