| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 9 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | kézi |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 33 – 113 |
| Függőleges látószög | 19 – 59 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
Hikvision DS-2CD4120F-IZ (2.8-12mm) IP kamera
141 085 Ft ( 111 091 Ft + ÁFA )
2 MP beltéri motoros zoom IR Smart IP dómkamera
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.