| Day/Night | elektronikus Day/Night |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | boxkamera |
| Foglalat | C/CS |
| Fogyasztás | 7 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | nincs |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | nincs IR |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
Hikvision DS-2CC12D9T-E Turbo HD kamera
70 445 Ft ( 55 469 Ft + ÁFA )
2 MP THD WDR boxkamera, OSD menüvel, PoC
- Kialakítás: boxkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.