| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.003 lux |
| IR LED távolság | 40 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | EXIR LED |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) + CVBS |
Hikvision DS-2CC12D9T-AIT3ZE (2.8-12mm) Turbo HD kamera
69 975 Ft ( 55 098 Ft + ÁFA )
2 MP THD WDR motoros zoom EXIR csőkamera, OSD menüvel, PoC
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.