| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 84 |
| Függőleges látószög | 42 |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Beépített PIR | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 50 m/30m |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD |
Dahua IPC-HFW3441DG-AS-4G (3.6mm) IP kamera
224 210 Ft ( 176 543 Ft + ÁFA )
4 MP WizSense WDR fix IR IP csőkamera, SMD, mikrofon, hangszóró, hang I/O, riasztás I/O, 4G
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: IPC-HFW3441DG-AS-4G (3.6mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Dahua IPC-HFW3441DG-AS-4G (3.6mm) IP kamera mellé ajánljuk
11 710 Ft ( 9 220 Ft + ÁFA )
Kültéri kötődoboz kamerákhoz
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
-28%
Oszlopkonzol kamerákhoz és fali tartókhoz, 80-150 mm átmérőhöz
- Anyag: acél
- Szín: fehér
10 750 Ft ( 8 465 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol kamerákhoz és fali tartókhoz, 80-150 mm átmérőhöz
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér

Dahua PFA121-V2 Szerelődoboz 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.