| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 mm |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely + belső memória |
| Vízszintes látószög | 52 |
| Függőleges látószög | 48 |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +50°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Beépített PIR | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 50 m/30m |
Dahua IPC-HFW2431DG-4G-SP (6mm) napelemes IP kamera
279 340 Ft ( 219 953 Ft + ÁFA )
4 MP WDR fix IP napelemes csőkamera, 4G, mikrofon, hangszóró, beépített akkumulátor (10 Ah)
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott

WD Purple 6TB 256MB 3,5" SATA3 HDD WD64PURZ
Hikvision DS-1281ZJ-M Szerelődoboz
Hikvision ADS-12FG-12N Tápegység 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.