| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Fogyasztás | 15 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 3.8 – 13 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 50 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 32 – 92 |
| Függőleges látószög | 14 – 42 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +70°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Rendszámolvasás | Igen |
Hikvision iDS-TCM203-A/3813/IR-POE IP kamera
317 870 Ft ( 250 291 Ft + ÁFA )
2 MP vandálbiztos WDR rendszámolvasó motoros zoom EXIR Smart IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 50 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.