| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Fogyasztás | 51.4 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 47 – 110 |
| Függőleges látószög | 27 – 59 |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Nem |
| Auto Tracking | Nem |
| RS-485 | |
| Villogó fény | Nem |
| Rendszámolvasás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
Hikvision iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm) IP kamera
391 420 Ft ( 308 205 Ft + ÁFA )
4 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter motoros zoom csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Cikkszám: iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm) IP kamera mellé ajánljuk
8 580 Ft ( 6 756 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
11 040 Ft ( 8 693 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127 mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: fehér
14 540 Ft ( 11 449 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol rozsdamentes acélból, kamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: fehér
14 540 Ft ( 11 449 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél, Easy IP 3.0 és G0 sorozathoz
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 0 mm
- Anyag: rozsdamentes acél

Hikvision DS-1475ZJ-SUS oszlopkonzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.