| Day/Night | fekete-fehér |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 640×480 |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | kézi |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 7 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.1 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| WDR | nincs WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264+ |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
Hikvision iDS-2CD6810F/C (2.1mm) IP kamera
296 865 Ft ( 233 752 Ft + ÁFA )
0.3 MP beltéri dual IP kamera, emberszámlálás
- Kialakítás: rejthető kamera
- Felbontás: 640×480
- IR LED: nincs IR
Elfogyott

Hikvision DS-2DF8A442IXG1-F/SP rendszámfelismerő IP kamera
Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.