| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 0 |
| Fogyasztás | 1 W |
| Rezgésállóság | mobil rendszer |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Analóg kimenet | nincs |
| Alarm bemenet | 0 |
| Alarm kimenet | 0 |
| Hang kimenet | 0 |
| Min. megvilágítás | 1 lux |
| WDR | nincs WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | nincs |
| IR LED | IR LED |
Hikvision DS-MH1031-JZ kamera
159 080 Ft ( 125 260 Ft + ÁFA )
Gallérra szerelhető IR kamera, DS6102HLI PVR-hez
- Kialakítás: rejthető kamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.