| Day/Night | színes |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Íriszvezérlés | fix |
| Hang bemenet | 0 |
| Foglalat | M12 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 0 |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G/T |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely + belső memória |
| IR LED | láthatófény |
| Vízszintes látószög | 49 |
| Függőleges látószög | 27 |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +50°C |
| FPS max. felbontás esetén | 12.5 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 0 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 0 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| ColorVu |
Hikvision DS-2XS2T47G1-LDH/4G/C18S40(6mm napelemes IP kamera
808 970 Ft ( 636 984 Ft + ÁFA )
4 MP WDR fix ColorVu IP napelemes csőkamera, láthatófény, 4G, beépített akkumulátor (2×8.4Ah)
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 12.5 fps
Elfogyott

Dahua KTW02 IP video kaputelefon szett
Dahua KTW01 IP video kaputelefon szett
Hikvision ADS-12FG-12N Tápegység
Hikvision DS-1275ZJ-SUS oszlopkonzol
Hikvision DS-1005KI 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.