| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 7 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265 / MPEG4 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 60 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
Hikvision DS-2XE6222F-IS (6mm) IP kamera
806 465 Ft ( 635 012 Ft + ÁFA )
2 MP WDR robbanásbiztos EXIR fix IP csőkamera, hang be- és kimenet
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2XE6222F-IS (6mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2XE6222F-IS (6mm) IP kamera mellé ajánljuk
35 040 Ft ( 27 591 Ft + ÁFA )
Robbanásbiztos fali tartó
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 520 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
28 430 Ft ( 22 386 Ft + ÁFA )
Fali tartó, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: szürke
6 730 Ft ( 5 299 Ft + ÁFA )
Fali tartó, rozsdamentes acélFali tartó, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: szürke




Értékelések
Még nincsenek értékelések.