| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.0001 lux |
| IR LED távolság | 80 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 39 – 94 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
Hikvision DS-2XC6625G0-IZHRS(2.8-12mm)(D IP kamera
751 400 Ft ( 591 654 Ft + ÁFA )
2 MP korrózióálló WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera, riasztás I/O, NEMA 4X
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2XC6625G0-IZHRS(2.8-12mm)(D
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2XC6625G0-IZHRS(2.8-12mm)(D IP kamera mellé ajánljuk
10 000 Ft ( 7 874 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
105 060 Ft ( 82 724 Ft + ÁFA )
Kötődoboz, rozsdamentes acél
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: szürke
90 040 Ft ( 70 898 Ft + ÁFA )
Kültéri fali tartó krrozióálló kamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: szürke

Kingston SDCS3/64GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.