| Day/Night | elektronikus Day/Night |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 17 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 10 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | láthatófény |
| Vízszintes látószög | 127 |
| Függőleges látószög | 74 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Korrózióálló | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
Hikvision DS-2XC6224G0-L (2.0mm) IP kamera
1 036 600 Ft ( 816 220 Ft + ÁFA )
2 MP WDR vízalatti láthatófény megvilágítós fix IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott

Hikvision DS-1706ZJ 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.