| Garancia | 36 hónap |
|---|---|
| Kialakítás | hordozható |
| Fogyasztás | 1.2 W |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hőkamerafelbontás | 160×120 |
| Hordozhatóság | kézi |
| Kijelző | kijelzővel |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 0.5°C |
| Hőmérséklet tartomány | +30°C – +45°C |
Hikvision DS-2TP31B-3AUF Hőkamera
895 955 Ft ( 705 476 Ft + ÁFA )
Hordozható testhőmérsékletre optimalizált hőkamera, 37,2°x50.0°, 30 °C – 45 °C, beépített kijelző
- Kialakítás: hordozható
- Dualitás: hőkamera
- Hőkamera felbontás: 160×120
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.