| Garancia | 36 hónap |
|---|---|
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | forgózsámolyos kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Hang bemenet | 1 |
| Fókusztávolság | 12.5 – 775 mm |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G/T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hőkamerafelbontás | 640×512 |
| Hordozhatóság | fix |
| Vízszintes látószög | 1 – 32 |
| Függőleges látószög | 1 – 18 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Korrózióálló | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 7 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C – +150°C |
| Hálózati csatlakozó helye | kábelkorbácson |
Hikvision DS-2TD8167-190ZE2F/WY Hőkamera
46 847 225 Ft ( 36 887 579 Ft + ÁFA )
IP hő- (640×512) 17,19°×13,79° és 2MP (12.5mm-775mm) WDR forgózsámolyos kamera, ±8°C, -20°C-150°C
- Kialakítás: forgózsámolyos kamera
- Dualitás: hő- és láthatófény kamera
- Hőkamera felbontás: 640×512
Elfogyott

Kingston SDCS3/64GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.