| Garancia | 36 hónap |
|---|---|
| Kialakítás | csőkamera |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 15 W |
| Hang kimenet | 1 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hőkamerafelbontás | 640×512 |
| Hordozhatóság | fix |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C – +150°C |
Hikvision DS-2TD2466T-25X Hőkamera
4 926 775 Ft ( 3 879 350 Ft + ÁFA )
IP hőkamera 640×512, 24°x19°, csőkamera és robbanásbiztos álló kivitel, ±2°C, -20°C-550°C
- Kialakítás: csőkamera
- Dualitás: hőkamera
- Hőkamera felbontás: 640×512
Elfogyott

Hikvision DS-1707ZJ-Y fali konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.