| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 8.5 W |
| Fókusztávolság | 2.1 mm |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| IR LED távolság | 15 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hőkamerafelbontás | 160×120 |
| Hordozhatóság | fix |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 101 |
| Függőleges látószög | 77 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C – +150°C |
Hikvision DS-2TD1217-2/V1 Hőkamera
322 760 Ft ( 254 142 Ft + ÁFA )
IP hő- (160×120) 90°x66° és láthatófény (2 MP) kamera, ±8°C, -20°C-150°C
- Kialakítás: dómkamera
- Dualitás: hő- és láthatófény kamera
- Hőkamera felbontás: 160×120
Elfogyott
Cikkszám: DS-2TD1217-2/V1
Kategóriák: Biztonságtechnika, Hőkamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2TD1217-2/V1 Hőkamera mellé ajánljuk
14 540 Ft ( 11 449 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
28 870 Ft ( 22 732 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
4 960 Ft ( 3 906 Ft + ÁFA )
Kültéri kötődoboz dómkamerához
- Főméret: 137
- Szín: fehér
- Anyag: aluminium
17 140 Ft ( 13 496 Ft + ÁFA )
Fali konzol dómkamerákhoz, integrált kötődobozzal
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 140
- Szín: fehér
22 220 Ft ( 17 496 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 545
- Szín: fehér
9 010 Ft ( 7 094 Ft + ÁFA )
Fali konzol dómkamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 140
- Szín: fehér

Hikvision DS-1273ZJ-140 fali konzol
Hikvision DS-1275ZJ-SUS oszlopkonzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.