| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 27 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.7 – 47 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.05 lux |
| IR LED távolság | 20 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Panorámakamera | 270° panoráma |
| Vízszintes látószög | 240 |
| Függőleges látószög | 43 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
Hikvision DS-2PT5326IZ-DE (5-50mm) (4mm) IP kamera
775 880 Ft ( 610 929 Ft + ÁFA )
PanoVu mini 240° panoráma- és IP PTZ dómkamera, 10x zoom
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2PT5326IZ-DE (5-50mm) (4mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2PT5326IZ-DE (5-50mm) (4mm) IP kamera mellé ajánljuk
18 380 Ft ( 14 472 Ft + ÁFA )
Fali tartó kötődobozzalKötődoboz DS-2CD6986F-hezFali tartóFüggesztő tartóHáromtengelyes fali tartó panorámakamerákhoz
- Anyag: aluminium
23 010 Ft ( 18 118 Ft + ÁFA )
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, oszlopkonzollal, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 310 mm
- Anyag: aluminium
29 530 Ft ( 23 252 Ft + ÁFA )
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, kötődobozzal, oszlopkonzollal, 100-200mm átmérőig
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 310 mm
- Anyag: aluminium
30 330 Ft ( 23 882 Ft + ÁFA )
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, kötődobozzal
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 310 mm
- Anyag: aluminium
10 020 Ft ( 7 890 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó 5" speed dómokhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 200
- Szín: fehér
11 840 Ft ( 9 323 Ft + ÁFA )
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, oszlopadapterrel
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 310
- Szín: fehér
9 080 Ft ( 7 150 Ft + ÁFA )
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 310
- Szín: fehér
11 840 Ft ( 9 323 Ft + ÁFA )
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, sarokadapterrel
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 310
- Szín: fehér

Hikvision DS-1661ZJ függesztő konzol
Hikvision DS-1604ZJ-box fali konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.