| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 20 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.05 lux |
| IR LED távolság | 10 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Vízszintes látószög | 360 |
| Függőleges látószög | 76 |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 0 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 0 |
Hikvision DS-2PT3306IZ (2mm) IP kamera
266 505 Ft ( 209 846 Ft + ÁFA )
PanoVu mini 360° panorámakamera
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 20 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2PT3306IZ (2mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2PT3306IZ (2mm) IP kamera mellé ajánljuk
13 560 Ft ( 10 677 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó dómkamerákhoz, PanoVu Mini-hez
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 160.6 mm
- Anyag: aluminium
8 110 Ft ( 6 386 Ft + ÁFA )
Fali tartó mini PTZ kamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 242 mm
- Anyag: műanyag

Hikvision DS-1271ZJ-PT10 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.