| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 3 MP |
| Kialakítás | forgózsámolyos kamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 19 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.7 – 94 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.05 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 100 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 3 – 58 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
Hikvision DS-2DY3320IW-DE4 (B) IP kamera
402 665 Ft ( 317 059 Ft + ÁFA )
3 MP forgózsámolyos EXIR IP PTZ csőkamera, 20x zoom, álló konzol, hang és riasztás be- és kimenet
- Kialakítás: forgózsámolyos kamera
- Felbontás: 3 MP
- Szenzorméret: 1/2.8″
Elfogyott

Hikvision DS-1281ZJ-M Szerelődoboz 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.