| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 32 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 150 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 – 240 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G/T |
| IR LED távolság | 250 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Vízszintes látószög | 360 |
| Függőleges látószög | 85 |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 7 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
Hikvision DS-2DP3236ZIXS-D/440/T2(2.8mm) IP kamera
2 998 535 Ft ( 2 361 051 Ft + ÁFA )
PanoVu 360° 32 MP panoráma- és 36x PTZ IP dómkamera, 36 VDC
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 32 MP
- Szenzorméret: 1/1.8″
Elfogyott
Cikkszám: DS-2DP3236ZIXS-D/440/T2(2.8mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2DP3236ZIXS-D/440/T2(2.8mm) IP kamera mellé ajánljuk
7 090 Ft ( 5 583 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó PanoVu kamerákhoz, szürke
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Anyag: acél
- Szín: szürke
25 580 Ft ( 20 142 Ft + ÁFA )
Fali tartó PanoVu kamerákhoz sarokadapterrel, szürke
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Anyag: alumínium
- Szín: szürke
21 200 Ft ( 16 693 Ft + ÁFA )
Fali tartó PanoVu kamerákhoz oszlopkonzollal (67-127mm), szürke
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: alumínium
- Szín: szürke
15 120 Ft ( 11 906 Ft + ÁFA )
Fali tartó PanoVu kamerákhoz, szürke
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: alumínium
- Szín: szürke
8 110 Ft ( 6 386 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó PanoVu kamerákhoz, 200mm, szürke
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Anyag: acél
- Szín: szürke
52 130 Ft ( 41 047 Ft + ÁFA )
Hattyúnyakkonzol PTZ dómkamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 455 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
11 190 Ft ( 8 811 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, csőkamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: fehér

Hikvision DS-1603ZJ-Corner-P sarokkonzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.