| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 16 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 110 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Alarm bemenet | 7 |
| Alarm kimenet | 2 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.004 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Vízszintes látószög | 360 |
| Függőleges látószög | 180 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
Hikvision DS-2DP1636-D (4mm) IP kamera
1 617 940 Ft ( 1 273 969 Ft + ÁFA )
PanoVu 360° 16 MP panoráma IP dómkamera, 30VDC
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 16 MP
- Fókusztávolság: 4 mm
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.