| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 8 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 2*1/1.8" |
| PoE-osztály | HiPoE |
| Hang bemenet | 1 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 – 240 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.0001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G/T |
| IR LED távolság | 250 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Vízszintes látószög | 2 – 56 |
| Függőleges látószög | 1 – 33 |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 7 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
Hikvision DS-2DP0818ZIXS-DE/440(F0)(P4) IP kamera
Érdeklődj!
PanoVu 180° 8 MP panoráma- és 40x PTZ IP dómkamera, hang I/O, riasztás I/O, 1000M optikai modul
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2DP0818ZIXS-DE/440(F0)(P4)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2DP0818ZIXS-DE/440(F0)(P4) IP kamera mellé ajánljuk
7 090 Ft ( 5 583 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó PanoVu kamerákhoz, szürke
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Anyag: acél
- Szín: szürke
21 200 Ft ( 16 693 Ft + ÁFA )
Fali tartó PanoVu kamerákhoz oszlopkonzollal (67-127mm), szürke
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: alumínium
- Szín: szürke
15 120 Ft ( 11 906 Ft + ÁFA )
Fali tartó PanoVu kamerákhoz, szürke
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: alumínium
- Szín: szürke




Értékelések
Még nincsenek értékelések.