| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 2 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.2" |
| PoE-osztály | HiPoE (max. 60W) |
| Fogyasztás | 60 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 – 360 mm |
| Fókuszálás | rapid focus |
| Min. megvilágítás | 0.0001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 2 – 61 |
| Függőleges látószög | 1 – 35 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| Rendszámolvasás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
Hikvision DS-2DF8C260I5XG1-ELW IP kamera
1 924 800 Ft ( 1 515 591 Ft + ÁFA )
2 MP Darkfighter EXIR IP PTZ dómkamera, 60x zoom, ablaktörlővel
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 50 fps
Cikkszám: DS-2DF8C260I5XG1-ELW
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2DF8C260I5XG1-ELW IP kamera mellé ajánljuk
10 000 Ft ( 7 874 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
11 190 Ft ( 8 811 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, csőkamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: fehér

Hikvision DS-MP3516-RH (DC48V) Mobil rögzítő
Hikvision DS-1673ZJ-P oszlopkonzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.