| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | HiPoE |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 60 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 5.7 – 205.2 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| IR LED távolság | 150 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | 940 nm IR |
| Vízszintes látószög | 2 – 60 |
| Függőleges látószög | 1 – 33 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 7 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
Hikvision DS-2DF8A436INX-AEL (C) IP kamera
892 290 Ft ( 702 591 Ft + ÁFA )
4 MP WDR InvisibleIR IP PTZ dómkamera, 36x zoom, 24 VAC/HiPoE
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.