| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 2*1/2.8" |
| PoE-osztály | HiPoE |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 60 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.8 – 120 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 7 |
| Alarm kimenet | 2 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 200 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | lézer IR |
| Vízszintes látószög | 3 – 58 |
| Függőleges látószög | 2 – 33 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
Hikvision DS-2DF8225IH-AELW IP kamera
899 020 Ft ( 707 890 Ft + ÁFA )
2 MP WDR Darkfighter X EXIR IP PTZ dómkamera, 25x zoom, ablaktörlővel, 24VAC/Hi-PoE
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: lézer IR
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.