| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.9" |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 60 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 5.9 – 135.7 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 7 |
| Alarm kimenet | 2 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
| Vízszintes látószög | 3 – 60 |
| Függőleges látószög | 2 – 34 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2DF6223-CXW IP kamera
2 119 020 Ft ( 1 668 520 Ft + ÁFA )
2 MP WDR robbanásbiztos IP PTZ dómkamera, rozsdamentes acél, 23× zoom, 230 VAC
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: nincs IR
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.