| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 22 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.8 – 120 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 0 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
| Vízszintes látószög | 3 – 55 |
| Függőleges látószög | 2 – 33 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
Hikvision DS-2DE5425W-AE (B) IP kamera
249 300 Ft ( 196 299 Ft + ÁFA )
4 MP IP PTZ dómkamera, 25x zoom, 24 VAC/PoE+
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott

Hikvision DS-KH6320-WTE2 IP Video kaputelefon beltéri egység
Dahua IPC-HFW3541E-AS-0360B-S2 IP kamera
Hikvision DS-2CD2T67G2P-LSU/SL(2.8mm)(C) panoráma IP kamera
Hikvision DS-2CE12HFT-F (3.6mm) Turbo HD kamera
Dahua IPC-HFW5842DK1-Z-5G IP kamera
Dahua VTO4202F-P-S2 IP video kaputelefon kültéri főegység
Hikvision DS-2CE10DFT-F28 (2.8mm) Turbo HD kamera
Hikvision DS-PS1-I-WE/Blue Beltéri sziréna 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.