| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 22 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.3 – 129 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Analóg kimenet | nincs |
| Alarm bemenet | 0 |
| Alarm kimenet | 0 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.05 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
Hikvision DS-2DE5186-AE IP kamera
273 890 Ft ( 215 661 Ft + ÁFA )
2 MP IP PTZ dómkamera, kültérre, 30x zoom, 24VAC/PoE
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: nincs IR
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.