| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 1.3 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | HiPoE |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 30 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.7 – 94 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 2 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.02 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 150 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 3 – 58 |
| Függőleges látószög | 2 – 44 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2DE5120IW-AE IP kamera
213 360 Ft ( 168 000 Ft + ÁFA )
1.3 MP EXIR IP PTZ dómkamera, 20x zoom, 24VAC/HiPoE
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 1.3 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott

Hikvision DS-2DF8A442IXG1-F/SP rendszámfelismerő IP kamera
Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.