| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 24 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.8 – 120 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 3 – 53 |
| Függőleges látószög | 2 – 30 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| Beépített hangszóró | Nem |
| Villogó fény | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2DE4A425IWG1-E IP kamera
290 440 Ft ( 228 693 Ft + ÁFA )
4 MP AcuSense EXIR IP PTZ dómkamera, 25x zoom, hang I/O, riasztás I/O
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 50 fps
Cikkszám: DS-2DE4A425IWG1-E
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2DE4A425IWG1-E IP kamera mellé ajánljuk
14 310 Ft ( 11 268 Ft + ÁFA )
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
8 580 Ft ( 6 756 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
31 990 Ft ( 25 189 Ft + ÁFA )
512GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 512 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
19 200 Ft ( 15 118 Ft + ÁFA )
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
11 040 Ft ( 8 693 Ft + ÁFA )
Fali tartó
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 228.6 mm
- Anyag: aluminium
5 970 Ft ( 4 701 Ft + ÁFA )
Kötődoboz 4" PTZ kamerákhoz, DS-2DE4AxxxIW-DE
- Főméret: 157.7 mm
- Anyag: aluminium
- Szín: fehér
12 430 Ft ( 9 787 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 500 mm
- Anyag: aluminium
6 150 Ft ( 4 843 Ft + ÁFA )
Mennyezeti konzol süllyesztő konzol DE4A sorozatú PTZ dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 233.3 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
10 150 Ft ( 7 992 Ft + ÁFA )
Mennyezeti konzol PTZ dómokhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 235
- Szín: fehér

Hikvision DS-1684ZJ
Hikvision DS-1691ZJ-M
Hikvision DS-1280ZJ-SD11 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.