| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.9" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 18 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 8 – 32 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| IR LED távolság | 50 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 12 – 36 |
| Függőleges látószög | 6 – 20 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
Hikvision DS-2DE4A404IW-DE (8-32mm) IP kamera
302 275 Ft ( 238 012 Ft + ÁFA )
4 MP DarkFighter IR IP mini PTZ dómkamera, 4x zoom, 12 VDC/PoE+
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2DE4A404IW-DE (8-32mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2DE4A404IW-DE (8-32mm) IP kamera mellé ajánljuk
14 540 Ft ( 11 449 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
28 870 Ft ( 22 732 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
11 040 Ft ( 8 693 Ft + ÁFA )
Fali tartó
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 228.6 mm
- Anyag: aluminium
5 970 Ft ( 4 701 Ft + ÁFA )
Kötődoboz 4" PTZ kamerákhoz, DS-2DE4AxxxIW-DE
- Főméret: 157.7 mm
- Anyag: aluminium
- Szín: fehér
12 430 Ft ( 9 787 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 500 mm
- Anyag: aluminium
6 150 Ft ( 4 843 Ft + ÁFA )
Mennyezeti konzol süllyesztő konzol DE4A sorozatú PTZ dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 233.3 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
13 820 Ft ( 10 882 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 1000 mm
- Anyag: aluminium
10 150 Ft ( 7 992 Ft + ÁFA )
Mennyezeti konzol PTZ dómokhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 235
- Szín: fehér

Hikvision DS-1275ZJ-SUS oszlopkonzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.