| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 24 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.8 – 120 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 3 – 55 |
| Függőleges látószög | 2 – 33 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Beépített hangszóró | Nem |
| Villogó fény | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
Hikvision DS-2DE4425WG1-E3 IP kamera
239 790 Ft ( 188 811 Ft + ÁFA )
4 MP EXIR IP PTZ dómkamera, 25x zoom, hang I/O, riasztás I/O
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Cikkszám: DS-2DE4425WG1-E3
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2DE4425WG1-E3 IP kamera mellé ajánljuk
13 880 Ft ( 10 929 Ft + ÁFA )
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
9 970 Ft ( 7 850 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
20 840 Ft ( 16 409 Ft + ÁFA )
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C

Kingston SDCS3/256GB Memóriakártya
Hikvision DS-1663ZJ függesztő konzol
Hikvision DS-1673ZJ oszlopadapter
Hikvision DS-1661ZJ függesztő konzol
Hikvision DS-1604ZJ-box-pole oszlopkonzol
Kingston SDCS3/512GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.