| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 2 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 18 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.8 – 72 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 4 – 57 |
| Függőleges látószög | 3 – 34 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Nem |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2DE4215IWG1-E IP kamera
195 480 Ft ( 153 921 Ft + ÁFA )
2 MP AcuSense EXIR IP PTZ dómkamera, 15x zoom, beépített mikrofon, hang I/O, riasztás I/O
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2DE4215IWG1-E IP kamera mellé ajánljuk
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
512GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 512 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
Oszlopkonzol, csőkamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: fehér
Oszlopkonzol, rozsdamentes acél, PanoVu és PTZ kamerákhoz, 67-127mm átmérőhözFüggesztő tartó PanoVu kamerákhozFüggesztő tartó PanoVu kamerákhozHáromtengelyű konzol, DS-2DP1636-D kameráhozFali tartó PanoVu kamerákhozBővíthető függesztő konzolÁlmennyezeti süllyesztő keret 4" kültéri PTZ-khez (pl: DS-2DE4225IW) beltérre2 MP THD fix EXIR dómkamera, TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, oszlopkonzollal, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 310 mm
- Anyag: aluminium
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, kötődobozzal, oszlopkonzollal, 100-200mm átmérőig
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 310 mm
- Anyag: aluminium
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, kötődobozzal
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 310 mm
- Anyag: aluminium
Függesztő tartó 5" speed dómokhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 200
- Szín: fehér
Mennyezeti adapter PTZ dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 57
- Szín: fehér
Függesztő tartó 5" speed dómokhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 500
- Szín: fehér

Hikvision DS-1691ZJ függesztő konzol
Kingston SDCS3/256GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.