| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 8 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.05 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 20 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
| Vízszintes látószög | 34 – 105 |
| Függőleges látószög | 19 – 59 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2DE3204W-DE IP kamera
121 400 Ft ( 95 591 Ft + ÁFA )
2 MP mini IP PTZ dómkamera, 4x zoom
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: nincs IR
Elfogyott

Dahua NVR5064-EI NVR
Dahua IPC-PFW5849-A180-E2-ASTE-0360B IP kamera
Dahua VTM56R6 IP video kaputelefon szerelőkeret 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.