| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 12 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
| Vízszintes látószög | 33 – 100 |
| Függőleges látószög | 18 – 53 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2DE2A404W-DE3 (2.8-12mm) IP kamera
79 285 Ft ( 62 429 Ft + ÁFA )
4 MP IP mini PTZ dómkamera, 4x zoom, 12 VDC/PoE
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- IR LED: nincs IR
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.