| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 2 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 9.2 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 31 – 99 |
| Függőleges látószög | 18 – 51 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2DE2A204IWG1-E IP kamera
98 340 Ft ( 77 433 Ft + ÁFA )
2 MP AcuSense IR IP mini PTZ dómkamera, 4x zoom, 12 VDC/PoE
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Cikkszám: DS-2DE2A204IWG1-E
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2DE2A204IWG1-E IP kamera mellé ajánljuk
14 310 Ft ( 11 268 Ft + ÁFA )
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
8 580 Ft ( 6 756 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
31 990 Ft ( 25 189 Ft + ÁFA )
512GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 512 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
19 200 Ft ( 15 118 Ft + ÁFA )
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
16 130 Ft ( 12 701 Ft + ÁFA )
Teleszkópos konzol
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 650-1200 mm
- Anyag: aluminium
3 440 Ft ( 2 709 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 200 mm
- Anyag: aluminium
6 990 Ft ( 5 504 Ft + ÁFA )
Fali tartó mini (DS-2DE2Axxxx-xxx) PTZ kamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 120 mm
- Anyag: műanyag
17 140 Ft ( 13 496 Ft + ÁFA )
Teleszkópos konzol
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 120
- Szín: fehér

Kingston SDCS3/64GB Memóriakártya
Kingston SDCS3/128GB Memóriakártya
Hikvision DS-1297ZJ függesztő konzol
Kingston SDCS3/256GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.