| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 9 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 3.6 – 8.6 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Analóg kimenet | nincs |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.05 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 20 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
Hikvision DS-2DE2202I-DE3 IP kamera
87 225 Ft ( 68 681 Ft + ÁFA )
2 MP EXIR mini IP PTZ dómkamera, beltérre, 2x zoom
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.