| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 12 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 15 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 102 |
| Függőleges látószög | 56 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2DE1A200IW-DE3 (2.8mm) IP kamera
67 680 Ft ( 53 291 Ft + ÁFA )
2 MP IR mini IP PT dómkamera
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott

Hikvision DS-1259ZJ Szerelődoboz
Hikvision DS-1275ZJ-SUS oszlopkonzol
Hikvision DS-1280ZJ-DM18 Szerelődoboz
Hikvision DS-1271ZJ-110 függesztő konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.