| Day/Night | elektronikus Day/Night |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 1.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Vízszintes látószög | 71 |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) + CVBS |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
Hikvision DS-2CS54D8T-PH (3.6mm) Turbo HD kamera
35 460 Ft ( 27 921 Ft + ÁFA )
2 MP THD/CVBS tokozott ATM kamera pinhole optikával, OSD menü
- Kialakítás: rejthető kamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.