| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 95 |
| Függőleges látószög | 52 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
| FPS max. felbontás esetén | 12.5 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 0 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Nem |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
Hikvision DS-2CFSP4/4G (2.8mm) IP kamera
83 000 Ft ( 65 354 Ft + ÁFA )
4 MP IP PT napelemes dómkamera, IR/láthatófény, beépített mikrofon/hangszóró, 4G
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 12.5 fps
Cikkszám: DS-2CFSP4/4G (2.8mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CFSP4/4G (2.8mm) IP kamera mellé ajánljuk
14 310 Ft ( 11 268 Ft + ÁFA )
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
8 580 Ft ( 6 756 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
31 990 Ft ( 25 189 Ft + ÁFA )
512GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 512 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
19 200 Ft ( 15 118 Ft + ÁFA )
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C

Kingston SDCS3/256GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.