| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 8 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Íriszvezérlés | video |
| Fogyasztás | 8.6 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.7 – 13.5 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| IR LED távolság | 60 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 46 – 108 |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 12.5 fps |
Hikvision DS-2CE79U1T-IT3ZF (2.7-13.5mm) Turbo HD kamera
54 630 Ft ( 43 016 Ft + ÁFA )
8 MP THD motoros zoom EXIR dómkamera, OSD menüvel
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 12.5 fps

Nestron DSA-24PAG-24-2A Tápegység
Dahua IPC-HDW8441X-3D-0280B IP kamera
Dahua PFA109 mennyezeti konzol
Hikvision DS-1604ZJ-box-pole oszlopkonzol
Hikvision DS-2CD2366G2-ISU/SL-B (2.8)(C) IP kamera
Hikvision DS-1604ZJ-box fali konzol
Ajax DOMECAM-MINI-5MP-WHITE-4mm IP kamera
Hikvision DS-2CD1A43G0-IZ (2.8-12mm) IP kamera
Hikvision DS-1673ZJ-P oszlopkonzol
Dahua IPC-HDBW1230E-0280B-S5 IP kamera
Hikvision DS-1663ZJ függesztő konzol
Hikvision DS-1280ZJ-TR12 Szerelődoboz 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.