| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Íriszvezérlés | video |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| IR LED távolság | 40 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 32 – 103 |
| Függőleges látószög | 18 – 55 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2CE5AD8T-VPIT3Z (2.8-12mm) Turbo HD kamera
38 055 Ft ( 29 965 Ft + ÁFA )
2 MP THD motoros zoom EXIR dómkamera, TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- Optika fajtája: motoros zoom
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.