| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Íriszvezérlés | fix |
| Hang bemenet | 0 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 3.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 0 |
| Min. megvilágítás | 0.003 lux |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 104 |
| Függőleges látószög | 55 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Riasztás bemenet | 0 |
| Riasztás kimenet | 0 |
Hikvision DS-2CE56D8T-ITMF-B (2.8mm) Turbo HD kamera
20 600 Ft ( 16 220 Ft + ÁFA )
2 MP THD WDR fix EXIR dómkamera, OSD menüvel, TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet, fekete
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.